Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

16 marca br. zostało zorganizowane w naszej szkole, dla dzieci klas I-III spotkanie z policjantem z Posterunku Policji w Przygodzicach. Zajęcia prowadził sierżant Leszek Pawłowski.

W czasie lekcji dzieci poznały zasady zachowania: nie otwieraj  drzwi nieznajomym, jeśli jesteś sam w domu; gdy wracasz ze szkoły nie rozmawiaj z nieznajomymi, nawet wtedy, gdy proponują ci coś ciekawego, nie wpuszczaj nieznanych ludzi do domu. Uczniowie usłyszeli prawdziwe historie związane z użyciem  niebezpiecznych narzędzi domowych, których należy unikać. Dzieci z uwagą i w skupieniu słuchały przestróg oraz przykładów  poprawnych postępowań w wyżej wymienionych sytuacjach. Chętnie wypowiadały się na temat prawidłowych zachowań w omawianych okolicznościach oraz utrwaliły numery telefonów alarmowych.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za wizytę w naszej szkole i przeprowadzenie pogadanki z uczniami.

To już kolejne spotkanie, jakie w naszej szkole odbywają się w ramach programu ,,Bezpiecznie to wiedzieć i znać".

M. Wilczyńska

  DSC01679.jpg DSC01680.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies