Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

Pierwszego dnia rekolekcji uczniowie naszej szkoły mieli okazję spróbować swych sił w Międzyprzedmiotowym Turnieju Wiedzy „OMNIBUS”, przygotowanym przez p. Beatę Maroszek, Justynę Kaczmarek oraz Jolantę Pawłowską. Uczniowie zmagali się z konkurencjami z zakresu rożnych przedmiotów szkolnych: matematyki, języka polskiego, biologii, przyrody, chemii, fizyki, geografii, techniki, plastyki oraz języków obcych.

Zadania przedmiotowe przeplatane były konkurencjami sportowymi, co uczyniło turniej jeszcze bardziej atrakcyjnym dla uczniów. Mimo iż frekwencja nie była stuprocentowa, udało się połączyć dobrą zabawę, ze zdobywaniem wiedzy i zdrową rywalizacją. Uczniowie zmagali się z zadaniami w grupach oraz indywidualnie i tym samym w bardzo wyrównanej walce w Szkole Podstawowej miejsce I wywalczyła klasa 6, natomiast w Gimnazjum klasa III, która udowodniła swą postawą i zaangażowaniem w Turniej, iż w grupie siła. Pokazali nam również, że stanowią bardzo zgrany zespół, który na wiele stać! Oprócz nagród rzeczowych wszyscy uczestnicy otrzymali kupony zwalniające z pytania z wybranego przedmiotu w wybranym przez siebie dniu oraz punkty za uczestnictwo w konkursie. Mamy nadzieję iż formuła turnieju wkomponuje się na stałe w repertuar szkolnych przedsięwzięć, ciesząc się zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności we wszelkich działaniach podejmowanych przez szkołę.

014.jpg 021.jpg 023.jpg 025.jpg 026.jpg 027.jpg 06.jpg 08.jpg DSC_0864.jpg DSC_0868.jpg DSC_0869.jpg DSC_0870.jpg DSC_0872.jpg o1.jpg o10.jpg o11.jpg o12.jpg o15.jpg o16.jpg o2.jpg o3.jpg o4.jpg o5.jpg o7.jpg o9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies