Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

8 czerwca liczna grupa uczniów klas 1-3 SP wyruszyła na wycieczkę do Wrocławia. Główną atrakcją niewątpliwie było nowo otwarte Afrykarium we wrocławskim zoo. Pomimo dość długiego oczekiwania na wejście do Afrykarium, humory nam dopisywały. Szczególnie przyglądające się nam żyrafy, które smacznie zajadały listki z drzew, umilały nam dotarcie do wejścia. Co zobaczyliśmy w środku, trudno ubrać w słowa, trzeba wybrać się samemu, naprawdę warto!

Kolejnym punktem naszej wycieczki był Ogród Japoński z jego piękna architekturą. Tu z kolei największą atrakcją dla naszych uczniów okazała się przeprawa przez sadzawkę po kamieniach… Następnie udaliśmy się na pokaz wrocławskiej fontanny. Czy było pięknie? Zdjęcia spróbują odpowiedzieć…

Dziękuję p. Kidziak, p. Wilczyńskiej, p. Pawelec i p. Turek z opiekę nad naszymi uczniami. Słowa podziękowania należą się również naszemu przewoźnikowi, który zapewnił nam bezpieczną  i pełną atrakcji (oglądanie bajek, karaoke…) podróż. Było naprawdę wesoło!

Ilona Kruk

1.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies