Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, kiedy chcemy zwrócić uwagę na wszystkich, którzy kochają sport. Tego dnia już od samego rana najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozpoczęli sportowe rozgrywki. Pan Paweł Błaszczyk przygotował tor przeszkód składający się z czterech stacji. Konkurencje były bardzo zróżnicowane, od prostych, do tych bardziej skomplikowanych. Rywalizacja pomiędzy klasami była zacięta.

Kto wygrał? Nieistotne – w prawdziwym sporcie liczy się dobra zabawa, a tej nie brakowało! Na zakończenie uczniowie zagrali w dwa ogniePo sportowych zmaganiach nastąpił czas odpoczynku, a co za tym idzie wielkie grillowanie. Tata Dawida Bąkowskiego z klasy Ib, p. Janusz, zorganizował grilla, a pomagały mu p. Kalina, p. Błaszczuk i p. Fidelak. Serdecznie dziękujemy, zwłaszcza, że  kiełbaski były naprawdę pyszne!
Tego dnia pan Jan Strączkowski, woźny naszej szkoły obchodził imieniny. Rzec by można, że grill był przygotowany specjalnie dla niego. Panie Janie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego od najmłodszych uczniów i pań wychowawczyń, które wdzięczne są za wszelką pomoc w roku szkolnym.

Ilona Kruk

1.jpg 10.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies