Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

Z racji zbliżającego się końca roku szkolnego w naszej szkole miało miejsce podsumowanie konkursu MISTRZ ZAGADEK POLONISTYCZNYCH.

W zmaganiach konkursowych zmierzyli się uczniowie klas 4-6. Konkurs polegał na indywidualnym rozwiązywaniu kolejno pojawiających się w pracowni polonistycznej zagadek, a następnie – umieszczeniu rozwiązań w słoju odpowiedzi. Po podsumowaniu konkursu okazało się, że dwie uczennice – Amelia Matysiak (kl. 5) i Paulina Wczesna (kl. 6) bezbłędnie rozwiązały najwięcej zagadek, zdobywając tytuł MISTRZA ZAGADEK POLONISTYCZNYCH. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała polonistka Dorota Szmaj.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

01.jpg 02.jpg  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies