Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

15 czerwca 2016 roku w restauracji „Akwarium" w Antoninie odbył się nasz komers, oficjalne pożegnanie ze szkołą w Dębnicy. Tę wzruszającą uroczystość swą obecnością zaszczycili: dyrektor szkoły pan Dariusz Spychalski, nauczyciele oraz nasi rodzice i babcie. Zgromadzonych gości powitali: przewodniczący naszej klasy Sebastian Pawelec, przedstawiciele rodziców pani Agnieszka Spychalska, pani Anna Krzyżaniak, pani Iwona Gąbka oraz wychowawczyni klasy pani Justyna Kaczmarek.

Gościna zaczęła się od uroczystego obiadu. Potem nadszedł czas na kilka słów z naszej strony. Najpierw skierowaliśmy podziękowania w formie prezentacji do naszych rodziców. Cofnęliśmy się w czasie. Były chwile wzruszenia i śmiechu, bo niektórych zdjęć nie dało się przyjąć z obojętnym wyrazem twarzy. Po wręczeniu kwiatów rodzicom, nadszedł czas na drugą część – niespodziankę dla nauczycieli. Nikt z nas nie miał zamiaru mówić żadnych wierszyków, więc postawiliśmy na kabaret. Znalazły się w nim piosenki i wspomnienia wspólnie przeżytych lat zamknięte w krótkich scenkach. Ze strony publiczności słychać było wybuchy śmiechu, co bardzo nas cieszyło. Sami nie mogliśmy w niektórych momentach powstrzymać uśmiechu. Okazaliśmy się całkiem dobrymi aktorami! Po występie i wręczeniu kwiatów nauczycielom, nadszedł czas na podziękowanie naszej wspaniałej wychowawczyni, pani Justynie Kaczmarek, która zawsze w szkole była naszym oparciem, potrafiła zmobilizować i zachęcić do pracy. To naprawdę dla wszystkich była wzruszająca chwila.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne zdjęcia i zabawę. Taneczne szaleństwo trwało kilka pięknych godzin, a pomysłowym tańcom, śpiewom i ogólnemu świętowaniu nie było końca. W przerwach wychodziliśmy na plażę i robiliśmy sobie zdjęcia. Zdążyliśmy także zatańczyć do piosenki „Hey baby" oraz zaprezentować się w naszej ulubionej belgijce.

Podczas imprezy oraz jeszcze długo po niej usłyszeliśmy wiele miłych słów: „Było świetnie", „Cudowny pomysł ze skeczem !", „Byliście rewelacyjni".

Nasz komers był rzeczywiście wyjątkowy i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy okazję przeżyć razem tak niesamowite chwile. Wszyscy uczestnicy komersu zgodnie orzekli, iż impreza była bardzo udana i na długo pozostanie w ich pamięci. Jeszcze raz dziękujemy!

Absolwenci klasy III gimnazjum

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies