Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

12 czerwca w Forum Synagoga w Ostrowie Wlkp. odbyło się podsumowanie XIX edycji Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii”. Gościem specjalnym był przewodniczący Rady Języka Polskiego w Warszawie, profesor Andrzej Markowski, który swoim wykładem o modzie językowej uatrakcyjnił uroczystość.

W pierwszym etapie wzięło udział około 1500 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: klasy II – III i IV – VI szkoły podstawowej oraz klasy I – III gimnazjum. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego dyktanda, międzyszkolnego testu ortograficzno-interpunkcyjnego oraz finałowego dyktanda. Z naszej szkoły do finału dotarły: Amelia Matysiak i Agata Szymanowska, zdobywając tytuł laureata. Uczennice pracowały pod kierunkiem p. Doroty Szmaj. 

Serdecznie gratulujemy tak wielkiego sukcesu!

Dziękujemy Rodzicom za współpracę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies