Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

19 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach miało miejsce podsumowanie konkursu MOJA WIEŚ NA STAREJ FOTOGRAFII zorganizowanym przez Komisję Kultury, Oświaty, Zdrowia, Pomocy i Rekreacji Rady Gminy Przygodzice przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną. Na uroczystość zaproszono wszystkie grupy projektowe biorące udział w gminnych zmaganiach, dyrektorów szkół i Radę Gminy Przygodzice.

Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Gajda, Marika Golec, Partycja Golińska, Oliwia Kubik, Amelia Matysiak i Agata Szymanowska oraz p. Dorota Szmaj koordynująca pracę grupy. Trudna i długotrwała praca zespołu została doceniona i zaowocowała przyznaniem drużynie 1. miejsca. Uczennice otrzymały nagrody i podziękowania, a na ręce p. dyrektora – Dariusza Spychalskiego wręczono cenny upominek dla szkoły – aparat fotograficzny w zestawie z dwoma obiektywami. Warto było podjąć trud!

Gratulujemy sukcesu!

Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali nas w pracy! Dziękujemy mieszkańcom Dębnicy, Antonina i Ludwikowa! Dziękujemy p. Natalii Lubońskiej, p. Donacie Warzesze, p. Gabrieli Krakowskiej oraz p. Dyrektorowi.

Dziękujemy paniom Dorocie Kubik i Annie Szymanowskiej za dowóz uczennic na podsumowanie konkursu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies