Deklaracja dostępności

Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

Dnia 20 czerwca br. w Ostrowie Wielkopolskim w siedziby firmy Neo-Studio Grafiki Użytkowej odbyły się warsztaty fotograficzne, w których to uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział. Znany grafik, laureat wielu prestiżowych nagród, Janusz Jurek zapoznał młodzież z arkanami swojej pracy.

Opowiedział uczniom na czym polega praca grafika, jakich umiejętności wymaga oraz jakie są jej plusy i minusy. Po obejrzeniu atelier, grupa zabrała się do pracy. Jedni przyjęli rolę modeli, inni woleli zająć się oświetleniem czy fotografowaniem. Końcowym momentem ich pracy była „obróbka” zdjęć. Gimnazjaliści przekonali się, że nie tak łatwo zrobić dobrą fotografię. Sądzę jednak, że wiele się nauczyli. Niektórzy utwierdzili się w przekonaniu, że chcą wiązać z tym zawodem swoją przyszłości, inni postanowili rady pana Janusza wcielić w życie i zająć się fotografią hobbistycznie. Wszyscy natomiast, włącznie z organizatorką spotkania panią Aleksandrą Kędzierską-Cybułką, dobrze się bawili, na pamiątkę zabierając wykonane, wspólnym wysiłkiem, zdjęcia.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies