Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

    Od poniedziałku 22 października 2013 r. ruszy w naszej szkole, w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, akcja bookcrossingowa:„Podziel się książką”, zorganizowana przez szkolną bibliotekę.
    Regał z hasłem: „Uwolnij książki” stanie na korytarzu obok biblioteki. Książki należy przynieść do biblioteki. Wszystkie zostaną przeglądnięte, zaopatrzone w odpowiednio przygotowane nalepki i umieszczone na uprzednio przygotowanym miejscu.
    Serdecznie zapraszam.

    To warto wiedzieć:
    Bookcrossing (inaczej nazywany uwalnianiem książek, krążeniem książek lub książkokrążeniem) – to zasada nieodpłatnego przekazywania książek najczęściej poprzez zostawianie ich w specjalnie oznaczonych miejscach, by ktoś mógł je zabrać, przeczytać i znów zostawić w tym samym lub innym wyznaczonym do tego miejscu.

D. Warzecha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies