Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

W piątek 24 listopada 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy 3 wybrały się na wycieczkę autokarową do Ostrowa Wlkp. Był to wyjątkowy dzień dla przedszkolaków, które po raz pierwszy miały okazję podróżować autobusem.

Celem naszej podróży było Ostrowskie Centrum Kultury, w którym to dzieci miały okazję obejrzeć barwny spektakl pt. „Ach ta Pippi”. To przezabawne przedstawienie w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu bardzo zachwyciło wszystkich widzów. Byli oni pod wielkim wrażeniem kolorowych projekcji multimedialnych pojawiających się na scenie. Ogromną niespodzianką okazała się możliwość spotkania z Pippi i zrobienia sobie z nią pamiątkowego zdjęcia. Z wielką niecierpliwością czekamy już na naszą kolejną wycieczkę.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies