Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

22 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kredki. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej grupy uczniów klasy 1b. Na początku zajęć przedszkolacy zaprezentowali krótkie przedstawienie teatralne swoim gościom, wcielając się w role kolorowych kredek.

Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami, po których zaczęła się wspólna zabawa. Kredki tego dnia były wykorzystane do liczenia, układania figur geometrycznych, a także wystukiwania różnych rytmów. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością udzielając odpowiedzi na pytanie:, „Co by było, gdyby nie było kolorów?”.  Podczas spotkania wszyscy mieli okazje zapoznać się różnymi rodzajami kredek oraz sposobem ich produkcji oglądając krótki film. Spotkanie zakończyło się wspólnymi pląsami i odśpiewaniem piosenki „Kolorowe Kredki”.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies