Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

Już po raz kolejny w okresie przedświątecznym do naszej szkoły zawitał Kabaret Bzik, tym razem ze spektaklem świątecznym pt.: „Co się stało z Mikołajem?” Z dużą dawką humoru bohaterowie przedstawienia Tola i Bzik prezentowali dzieciom, jak wyglądają przygotowania do świąt w ich domu. Nie obyło się przy tym bez tajemniczych przedmiotów i magicznych sztuczek, które sprawiły dużo radości małym widzom.

Wielką niespodzianką dla wszystkich okazało się pojawienie tajemniczego gościa.  Była to Pani Mikołajowa, która przybyła z dalekiej podróży, by godnie zastąpić swojego chorego męża Pana Mikołaja, który przez niejedzenie warzyw i owoców, bardzo się rozchorował. Spotkanie zakończyły życzenia i zapewnienie, że dzięki dużemu zaangażowaniu dzieci Mikołaj wyzdrowieje i dotrze do przedszkola oraz ich domów na Święta Bożego Narodzenia.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies