Nasi Partnerzy:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębnica

1 2 7 15 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 16 17 19

Dzień 17 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z oddziału przedszkolnego i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się po raz pierwszy w murach naszej szkoły uroczystość pasowania na przedszkolaka. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich przybyłych gości. 

W dalszej części uroczystości sceną zawładnęli przedszkolacy prezentując krótki występ artystyczny, podczas których zaprezentowali swoje umiejętności. Widzowie tego niecodziennego wydarzenia mogli wysłuchać piosenek i wierszyków, a także podziwiać występ małych aktorów w przedstawieniu pt.: „Kolorowe kredki”. Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę, w której obiecały zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia do sali z uśmiechem na twarzy, a także słuchać pani i pomagać swoim kolegom. W najważniejszej części spotkania pan dyrektor Dariusz Spychalski dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz pamiątkową przypinkę. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich przybyłych gości.

01.JPG 02.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG 06.JPG 07.JPG 09.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://owocewszkole.org/

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Zespół Szkół w Dębnicy
ul. Ostrowska 140
63-421 Przygodzice
Kontakt ze szkołą:
Telefon: (62) 735-00-36
e-mail: szkoladebnica@interia.pl

fb
mapy
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies