Etiuda – ćwiczymy pamięć

Mimo ferii – czasu wolnego od szkoły – chętni uczniowie w dniu 12 lutego spotkali się właśnie w szkole. To tu spędzili większą część dnia.

W pierwszej części spotkania udali się do szkolnej garderoby teatralnej. To tu porządkowali kostiumy i rekwizyty teatralne.

W drugiej części spotkania tworzyli etiudę, której należało nadać odpowiedni tytuł, wcześniej – stworzyć tekst . Było sporo śmiechu i dobrej zabawy.

Przyjemnie się z Wami pracowało… wspomina Dorota Szmaj – organizatorka zajęć.

Przejdź do treści
Przegląd prywatności
Zespół Szkół w Dębnicy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.