Dzień Dyni

W środę 30 października w naszej szkole od rana królował kolor pomarańczowy. Wszystko za sprawą gwiazdy tego dnia i królowej warzyw – DYNI z okazji DNIA DYNI. Każdy uczeń  miał na sobie pomarańczowy element ubrania. Na szkolnym korytarzu została utworzona przez Samorząd Uczniowski wystawa. Znalazły się tam różnej wielkości i koloru dynie zarówno jadalne jak i ozdobne. Z informacji zamieszczonych na gazetce wszyscy uczniowie mogli się dowiedzieć jakie są rodzaje dyni, skąd pochodzi i jakie są korzyści zdrowotne wynikające z jedzenia dyni. Uczniowie mieli też możliwość zrobienia sobie zdjęcia w specjalnie przygotowanej ramie upamiętniającej ten dzień.

Przy okazji tego święta, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w konkursie  na przygotowanie lapbooka z przepisem na potrawę z dyni w języku angielskim. Okazało się, że kreatywność naszych uczniów nie zna granic. Wszystkie prace były piękne, ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Pięknie zdobiły szkolny korytarz. Dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

Przejdź do treści
Przegląd prywatności
Zespół Szkół w Dębnicy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Jeśli wyłączysz to ciasteczko, nie będziemy mogli zapisać twoich preferencji. Oznacza to, że za każdym razem, gdy odwiedzasz tę stronę, musisz ponownie włączyć lub wyłączyć ciasteczka.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.