Teatr ŁZY FENIKSA na Jubileuszu 40-lecia Gminnego Ośrodka Kultury

W piątek 29 listopada  mieliśmy okazję uczestniczyć w obchodach Jubileuszu 40-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach. Reprezentantem naszego teatralnego zespołu byli uczniowie starszych grup, wspierała je opiekun teatru ŁZY FENIKSA – p. Dorota Szmaj.

Występ okazał się wspaniałym popisem bliskich naszemu sercu osób. Nie zabrakło też wyróżnień, nagród, podziękowań, no i oczywiście… życzeń i upominków. W imieniu Dyrektora i Społeczności naszej szkoły gratulacje i życzenia złożyła p. Dorota Szmaj. Statuetka stanowiła dopełnienie słów.

Nasz zespół, jako grupa podległa Gminnemu Ośrodkowi Kultury, podczas uroczystości witał gości, a w trakcie występu, ze względu na piękne kostiumy teatralne, stanowił dopełnienie scenografii sali widowiskowej.

Wspomnienia pozostaną w sercu… To była piękna uroczystość.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za życzliwą pomoc w organizacji dojazdu do Przygodzic i powrotu do domu.

 

 

 

Przejdź do treści
Przegląd prywatności
Zespół Szkół w Dębnicy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.